سیاسی . اجتماعی . فرهنگی . اقتصادی . ورزشي

170 عنوان برنامه در پایگاه های مقاومت عجب شیر برگزار می شود

دبیر کمیته بسیج ستاد دهه فجر عجب شیر از برگزاری حدود 170 عنوان برنامه در پایگاه های مقاومت این شهرستان به مناسبت سی و چهارمین فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

سرهنگ ˈرحیم احدیˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: برنامه های دهه فجر امسال پس از هفته وحدت آغاز و در هر پایگاه مقاومت بسیج یک برنامه ویژه و محوری بر اساس نیازهای بومی و محلی اجرا می شود.


وی با تاکید بر کیفی بودن برنامه های کمیته بسیج در دهه فجر امسال، ادامه داد: رویکرد برنامه های کمیته بسیج و نشست های فرهنگی و سیاسی در این دهه پیرامون اقتصاد مقاومتی و نهادینه کردن شعار امسال است.

وی یادآوری کرد: گلباران تمثال امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس و دانشگاه ها، رژه موتورسواران و تاکسی ها، دیدار با خانواده معظم شهدا و گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهدا از جمله برنامه های این دهه است.

معاون سپاه ناحیه عجبشیر اضافه کرد: برگزاری همایش حجاب و عفاف ویژه خواهران، جشنواره های فرهنگی و ورزشی، همایش صنفی در سطح بسیج، یادواره شهدا و برپایی ایستگاه صلواتی در طول دهه از دیگر برنامه های این کمیته است.

احدی اهدای جهیزیه به نوعروسان بسیجی، فراخوان و گردهمایی دسته های واکنش سریع و اجرای مسابقه های تیراندازی را از دیگر برنامه های این ایام اعلام کرد.

وی یادآوری کرد: نشست فرهنگی در راستای فرایند پیروزی انقلاب، آیین گرامیداشت 22 بهمن، سخنرانی پیرامون شخصیت امام خمینی(ره)، بیان خاطرات از دوران پیروزی انقلاب اسلامی و روز پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان ˈانقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامیˈ و شرکت گسترده بسیجیان در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های این کمیته است.